Kontakta oss.

Är ni intresserade av ett samarbete med IP-Only?

Är din kommun intresserad av ett samarbete med IP-Only eller vill veta mer om vad vi kan hjälpa er med är ni välkomna att kontakta våra regionchefer. Mejladresser hittar du här under!

Per Norrthon, IP-Only

Per Norrthon

Etableringschef
per.norrthon@ip-only.se

Malin Karlzén, IP-Only

Malin Karlzén

Regionchef Väst
malin.karlzen@ip-only.se

JC Svensson, IP-Only

JC Svensson

Regionchef Syd
johan-christer.svensson@ip-only.se

Bild kommer snart

Pär Ljunggren

Regionchef Öst
par.ljunggren@ip-only.se

Bild kommer snart

Mats Nilsson

Regionchef Norr
mats.nilsson@ip-only.se

Kajsa Danielsson, regionchef, Mälardalen - IP-Only

Kajsa Danielsson

Regionchef Mälardalen
kajsa.danielsson@ip-only.se

Jimmy Stigevall - IP-Only

Jimmy Stigevall

Affärsutveckling och nyetablering
jimmy.stigevall@ip-only.se

Mats Olofson, IP-Only

Mats Olofson

Affärsutveckling och nyetablering
mats.olofson@ip-only.se

Camila Buzaglo, IP-Only

Camila Buzaglo

Kommunikationsdirektör
camila.buzaglo@ip-only.se

Marcus Ternsted, IP-Only

Marcus Ternstedt

VD byNet
marcus.ternstedt@ip-only.se

Hasse Eriksson, IP-Only

Hasse Eriksson

Utvecklingsansvarig byNet
hasse.eriksson@ip-only.se