Kontakta oss.

Är ni intresserade av ett samarbete med IP-Only?

Är din kommun intresserad av ett samarbete med IP-Only eller vill veta mer om vad vi kan hjälpa er med är ni välkomna att kontakta våra regionchefer. Mejladresser hittar du här under!

Bild kommer snart

Fredrik Karlsson

Stadsnätsutvecklingschef
fredrik.karlsson@ip-only.se

Jimmy Stigevall - IP-Only

Jimmy Stigevall

Strategisk affärsutvecklingschef
jimmy.stigevall@ip-only.se

Bild kommer snart

Pär Ljunggren

Regionchef Öst
par.ljunggren@ip-only.se

Bild kommer snart

Mats Nilsson

Regionchef Norr
mats.nilsson@ip-only.se

Kajsa Danielsson, regionchef, Mälardalen - IP-Only

Kajsa Danielsson

Regionchef Mälardalen
kajsa.danielsson@ip-only.se

JC Svensson, IP-Only

JC Svensson

Regionchef Syd
johan-christer.svensson@ip-only.se

Mats Olofson, IP-Only

Mats Olofson

Affärsutveckling och nyetablering
mats.olofson@ip-only.se

Niclas Karnhill

Presschef
niclas.karnhill@ip-only.se